دستور پیگیری مشکلات مسکن مهر

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با نمایندگان طرح های مسکن مهر پردیس به علت مشکلات کنونی عذرخواهی و بر اتمام این طرح ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در دیدار با متقاضیان مسکن مهر اظهار کرد: در وهله نخست از همه مردمی که به خاطر برخی مشکلات و وضعیت به وجود آمده دچار مشکل شدند به عنوان نماینده عالی دولت در وزارت راه و شهرسازی عذرخواهی می کنم. با این حال خوشحالم که در یک جمع دوستانه مشکلات شما عزیزان مطرح شد تا به امید خدا و کمک و همکاری یکدیگر بتوانیم آن را به سرانجام برسانیم.
وی تصریح کرد: از تمام مطالبی که درباره مسکن مهر شهر جدید پردیس در این جلسه اعلام شد مطلع و از خبرهای مربوط به آن، آگاه هستم. در این خصوص و با توجه به مشکلات به وجود آمده نکته مهم این است که با شما و در کنار شما این مشکلات را حل کنیم و با یک برنامه اجرایی اقدام و عمل به جای وعده و وعید داشته باشیم. قطعا در این مسیر از مشارکت دیگر دستگاه ها هم بهره خواهیم برد تا کار به سرانجام برسد.
وی خطاب به حبیب الله طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و احمد اصغری مهرآبادی، مشاور وزیر در پروژه مسکن مهر ضمن اعلام اینکه تمام موارد و خواسته های پروژه مسکن مهر و دیگر پروژه ها در این خصوص پیگیری ...

[ مشاهده متن کامل دستور پیگیری مشکلات مسکن مهر شبکه خبر ]