عباسی: زمانی که من با سپیدرود قرارداد بستم، تن زاده مالک بود/ گفتند بروید برای شروع تمرینات زنگ می زنیم

دریافت خبر : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳
عباسی: زمانی که من با سپیدرود قرارداد بستم، تن زاده مالک بود/ گفتند بروید برای شروع تمرینات زنگ می زنیم
مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: زمانی که من برای تمدید قرارداد به دفتر باشگاه رفتم به طور قانونی مُهر و سربرگ باشگاه در اختیار تن زاده بود و تا آن لحظه او مالک قانونی باشگاه بود.

علی عباسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تمدید قراردادش با باشگاه سپیدرود اظهار داشت: از طریق باشگاه با من تماس گرفتند و گفتند برای تمدید قرارداد به باشگاه بیا، من هم رفتم و آقای تن زاده در دفتر باشگاه بود و قراردادم را یک ساله تمدید کردم.
« با اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، مالکیت باشگاه روز چهارشنبه از تن زاده گرفته شده است، چطور با او قرارداد بستید؟» هافبک تیم سپیدرود در واکنش به این پرسش گفت: زمانی که من به دفتر باشگاه رفتم به طور قانونی مُهر و سربرگ باشگاه در اختیار تن زاده بود و تا آن لحظه او مالک قانونی باشگاه بود، بعدش را نمی دانم که آیا مالکیت واگذار شده یا خیر، اما تا آن لحظه تن زاده مالک بود. فکر نمی کنم قرارداد ما مشکلی داشته باشد. اگر تن زاده مالک نبوده، مشکلی نیست و فکر می کنم دیگر قرارداد ما ارزشی ندارد.
عباسی در واکنش به این پرسش که آیا خودش مایل به تمدید قرارد بوده است، گفت: بله من می خواستم قراردادم را تمدید کنم، مدت طولانی بود که هر روز از باشگاه با من تماس می گرفتند که برای تمدید قرارداد به دفتر باشگاه بروم. من هم چند روز صبر کرد ...

[ مشاهده متن کامل عباسی: زمانی که من با سپیدرود قرارداد بستم، تن زاده مالک بود/ گفتند بروید برای شروع تمرینات زنگ می زنیم نسیم آنلاین ]

آخرین اخبار نسیم آنلاین