معاون شهردار: اعتراضات را ثبت کنید/ اشتباهی رخ داده باشد رسیدگی می کنیم

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
معاون شهردار: اعتراضات را ثبت کنید/ اشتباهی رخ داده باشد رسیدگی می کنیم
معاون شهردار تهران در خصوص ارسال برخی پیامک های طرح ترافیک به شهروندان گفت: پیامک اشتباه برای کسی ارسال نمی شود؛ احتمال خطا صفر است اما اگر کسی اعتراض دارد در سامانه ثبت کند، ما حتما رسیدگی می کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سامانه «فارس من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه اندازی شده است و در سریع ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می پردازد.
تعدادی از شهروندان در سامانه "فارس من" عنوان کردند:  درآمد سازی جدید به سبک شهرداری تهران : «مالک محترم خودروی پلاک ... ورود غیر مجاز شما در تاریخ ... به محدوده طرح ترافیک زوج و فرد ثبت و علاوه بر جریمه، عوارض طرح ترافیک به حساب بدهی شما منظور شد. اطلاعات بیشتر در 137 و یا my.tehran.ir این پیامکی است که از یک ماه و نیم گذشته بسیاری از شهروندان تهرانی با آن مواجه شده اند بدون آنکه به محدوده ی طرح ترافیک یا زوج یا فرد ورودی داشته باشند! جالبتر آنکه تاریخ های اعلام شده برای زمان ورود غیر مجاز، گاه ممکن است مربوط به سه ماه قبل باشد. در برخی موارد چندین پیامک اعلام تخلف مربوط به تاریخ های گذشته به صورت پشت سر هم ارسال شده است که به نوعی فرصت اطلاع یافتن به موقع و عدم تکرار اشتباه احتمالی نیز از بین رفته است به گونه ای که شهروندان با این شرایط خاص اقتصادی که تنش های بسیاری آرامششان را مختل کرده است به یکباره خود را مشمول اخذ ...

[ مشاهده متن کامل معاون شهردار: اعتراضات را ثبت کنید/ اشتباهی رخ داده باشد رسیدگی می کنیم فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز