خطای برجام اعتماد به دشمن بدعهد بود/ از مذاکره با اروپا چیزی عاید ایران نمی شود

دریافت خبر : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
خطای برجام اعتماد به دشمن بدعهد بود/ از مذاکره با اروپا چیزی عاید ایران نمی شود
سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این که برخی از دوستان تشخیص می دهند که با اروپا مذاکره کنند به عهده خودشان است اما من بعید می دانم با مذاکره با اروپا چیزی عاید ملت ایران شود.

به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ،سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص حمایت هایی که ایران از جنبش مقاومت منطقه می کند گفت: حمایت جمهوری اسلامی از تمام گروه هایی که نسبت به آرمانهای اسلام متعهد هستند، یک امر قطعی است. از سوی دیگر این که از مجموعه هایی که در مقابل رژیم اشغالگر ایستادگی می کنند حمایت کنیم هم یک امر قطعی است اما شیوه ها و روش ها متناسب است با اقتضائاتی که پیش می آید، اصل، موضوعی است که قاعده است و ما حتما حمایت می کنیم؛ آن روزی که ما حمایت نکنیم روزی است که ما از اصول انقلاب اسلامی عدول کرده باشیم.
 وی همچنین در رابطه با برجام و بیم ها و امید های حاصل از آن گفت: این مذاکرات ابعاد خوبی داشت اما بدون خطا هم نبود، خطای کار آن جا بود که ما به دشمن اعتماد کردیم؛ وقتی که شما می خواهید وارد مذاکره و معامله و تبادل با کسی شوید حتما پیشینه آن را مطالعه می کنید، چگونه می شود با یک مجموعه ای بنشینید حرف بزنید و معامله کنید که در سراسر عمر شما حتی یک حسن نیت از آن ندیده باشید.
وی افزود: ما در گذشته جمهوری اسلامی ایران حتی یک صحنه خوب از آمریکایی ها ندیده ...

[ مشاهده متن کامل خطای برجام اعتماد به دشمن بدعهد بود/ از مذاکره با اروپا چیزی عاید ایران نمی شود صبح قزوین ]