از دلیل اصلی ریزش قیمت طلا تا رشد قابل توجه نزولات جوی در کشور

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۹
از دلیل اصلی ریزش قیمت طلا تا رشد قابل توجه نزولات جوی در کشور
درست در لحظاتی که در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند.

تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند. صحت و سقم اخبار منتشر شده مورد تأیید کامل نیست، لذا هدف از انتشار این اخبار اطلاع رسانی از هر آنچه که به عنوان یک رویداد خبری مهم در جهان خبر منتشر شده است، میباشد.
شهر سوخته در کالیفرنیا 'نیازمند بازسازی کامل است'
مدیر سازمان حوادث اضطراری آمریکا می گوید که شهر پارادایز کالیفرنیا که در آتش سوزی یک هفته اخیر ویران شده نیازمند "بازسازی کامل" است که چند سال وقت خواهد برد.براک لانگ مدیر "فیما" (سازمان مدیریت حوادث اضطراری فدرال) گفت که خسارات وارده به پارادایز در شمال کالیفرنیا "یکی از بدترین فاجعه هایی" است که او به چشم خود دیده است.
تاکنون اجساد ۴۸ نفر از ساکنان این شهر که در آتش سوزی موسوم به "کمپ فایر" جان باخته اند پیدا شده است، اما بیش از ۱۰۰ نفر دیگر همچنان مفقود هستند.هم اکنون حدود ۹ هزار مامور آتش نشانی برای مهار چند آتش سوزی در این ایالت تلاش می ...

[ مشاهده متن کامل از دلیل اصلی ریزش قیمت طلا تا رشد قابل توجه نزولات جوی در کشور پارسینه ]