آِیا انتخابات عضویت در هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان تشریفاتی بود؟

فارس نیوز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۳۴
منتخبان فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان درباره موضوع مطرح شده پیرامون تشریفاتی بودن انتخابات فرهنگیان برای عضویت در هیأت امنای این صندوق توضیح دادند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، بهرام پارسایی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش انتخاب فرهنگیان برای عضویت در هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان را تشریفاتی خوانده بود. 
امین الله سالاری، لیلی نظرپور و محسن مسعودی، نمایندگان فرهنگیان در هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان به این ادعا پاسخ داده اند.
در این نام پاسخ خطاب به بهرام پارسایی نماینده مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی آمده است: با احترام، عطف به تذکر شفاهی حضرتعالی در جلسه علنی مورخ 26 اسفند 97 به وزیر آموزش و پرورش در خصوص صندوق ذخیره فرهنگیان مطالب ذیل جهت استحضار و تنویر افکار عمومی خصوصاً فرهنگیان بیان می شود.
با توجه به تشریفاتی خواندن انتخاب فرهنگیان در هیأت امنای صندوق ذخیره، ضمن رد اظهارات مذکور اعلام می نماییم انتخاب منتخبان فرهنگی طی یک روند و فرآیند کاملاً شفاف صورت گرفته است.
اعضای منتخب برابر اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان از اختیارات کامل همانند سایر اعضای محترم برخوردار هستند و همچون دیگر اعضا در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های موسسه و نظارت بر صندوق برابر مقررات مربوطه، حضوری موثر و فعال دارند، لذا انتظار می رود جنابعالی به عنوان فردی فرهیخته و منتقد در اعلام نظرهایتان منزلت و شأن منتخبان فرهنگیان را در نظر گرفته و در صورت نیاز به توضیح بیشتر نشست مشترکی با آنها برگزار کنید.
در پایان ضمن تقدیر از دغدغه جنابعالی در خصوص وضعیت اقتصادی فرهنگیان از حضرتعالی و سایر نمایندگان انتظار داریم طرح ها و راهکارهای عملی بدور از هیاهوهای سیاسی (با توجه به وظیفه ذاتی تان) جهت ارتقاء سطح معیشت ورفاه فرهنگیان ارائه کنید.