بازده کیفی محصولات نورد گرم فولاد مبارکه به 99.51 درصد افزایش یافت

ایلنا دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۹

در راستای حمایت از رونق تولید، کارکنان ناحیۀ نورد گرم فولاد مبارکه موفق شدند ضمن ارتقای سطح کیفی محصولات و بهبود مستمر و پایدار، ضایعات این خط تولید را به حداقل ممکن کاهش دهند.
به گزارش ایلنا، علی حاجیان نژاد ضمن اعلام این خبر گفت: این امر با توجه به افزایش حساسیت مشتریان و درخواست ضخامت های پایین (زیر ۲.۵ میلی متر) از سوی آن ها و همچنین رعایت الزامات و استانداردهای سخت گیرانۀ اروپایی ازجمله ۱۰۰۵۱ EN در تولید محصولات گرم با کیفیت بهتر و تلورانس های ابعادی (عرض و ضخامت) و شکلی محدودتر محقق شد و در ماه های مختلف تکرار و بهبود یافت.
وی افزود: در تیرماه ۹۸ با تولید بیش از ۴۶۰ هزارتن محصول گرم به بازده کیفی ۵۱/۹۹ درصد دست یافتیم. این میزان رشد کیفی علاوه بر آن که نشان دهندۀ بهبود مستمر و پایدار ماهانه است، نسبت به بالاترین بازده کیفی قبلی در تیر ۹۷ نیز رکورد به حساب می آید.
مدیر ناحیۀ نورد گرم خاطرنشان کرد: تثبیت و استمرار بهبود کیفی در محصولات گرم در کنار تولید ابعاد و گریدهای سخت تر و متنوع تر ازنظر نوردی تنها از طریق کنترل مستمر فرایندهای تولیدی و تعمیراتی و شناسایی عوامل مؤثر بر آن ها به دست آمده است.
وی در خاتمه اذعان داشت: بی شک این مهم، بدون استفاده از تجارب و تلاش بی وقفۀ همکاران تولید و پشتیبانی محقق نمی شد؛ ازاین رو از تمامی این عزیزان تشکر و قدردانی می کنیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار