دستور رئیس جمهور برای تامین مسکن مستاجرین کرمانشاهی

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹
دستور رئیس جمهور برای تامین مسکن مستاجرین کرمانشاهی
استاندار کرمانشاه با ارائه گزارش یک ساله از اقدامات انجام شده در مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: طبق دستور رئیس جمهور تسهیلاتی نیز برای خانه های تخریب شده مستاجرین کرمانشاهی پیش بینی شده است.

به گزارش جهان نیوز ، هوشنگ بازوند در آیین اهداء ماشین آلات تهیه شده توسط شهرداری تهران به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه که عصر امروز با حضور سیدمحمدعلی افشانی شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر تهران و نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در تالار ایوان شمس برگزار شد، اظهار کرد: پس از زلزله کرمانشاه آقای افشانی که در آن مقطع معاون وزیر کشور بودند حضور پیدا کردند و جلساتی را برگزار کردند.
وی تصریح کرد: زلزله کرمانشاه بزرگترین زلزله در غرب محسوب می شد که وسعت زیادی را در بر داشت و علیرغم اینکه زلزله های بزرگی در کشور رخ داده است اما میزان تخریب این زلزله بسیار بیشتر از زلزله های دیگر بود و حدود 9 شهرستان، 22 شهر و 1932 روستا تحت تاثیر این زلزله قرار گرفتند.
استاندار کرمانشاه همچنین به پس لرزه های زلزله کرمانشاه اشاره کرد و گفت: بالغ بر 5 هزار و 435 پس لرزه رخ داد که برخی از آنها به اندازه یک زلزله بزرگ 6.1 ریشتری و یا 5.9 ریشتری بودند.
بازوند با اشاره به قطع برق همزمان با زلزله کرمانشاه گفت: در همان مقطع یک دکل برق در سر پل ذهاب وجود داشت که بر اثر زلزله این ...

[ مشاهده متن کامل دستور رئیس جمهور برای تامین مسکن مستاجرین کرمانشاهی جهان نیوز ]