نقش مرحوم هاشمی در هدایت چند کشور جهان/ «پروژه تسخیر رهبری» به روایت عضو فراکسیون امید!

مشرق نیوز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
«تندروهای با قدرت» علیه اصولگرایان بی قدرت؛ اصلاح طلبان قصد دارند ناکارآمدی خود در شورای شهر، مجلس و دولت را به گردن دیگران بیاندازند.

سرویس سیاست مشرق - « وبلاگ مشرق » خوانشی روزانه در لابه لای اخبار و مطالب رسانه های کشور است. ما درباره این خوانش البته تحلیل ها و پیشینه هایی را نیز در اختیار مخاطبان محترم می گذاریم. شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ با بسته ویژه خبری-تحلیلی مشرق همراه باشید.
***
نقش مرحوم هاشمی در هدایت چند کشور جهان!
«فاطمه راکعی»، از نمایندگان مستعفی مجلس ششم، سرپرست اداره کل بانوان شهرداری تهران و فردی که با مقولاتی مثل طراحی مجلس رقص در زمان شهرداری نجفی و کنایه زدن به حجاب چادر در دوران افشانی موجب حاشیه های زیادی شد؛ در مصاحبه با روزنامه آرمان امروز پیرامون مرحوم هاشمی گفته است:
«ایشان همواره به دنبال کاهش تنش ها و التهابات بین المللی و منطقه ای بین ایران و کشورهای منطقه و جهان بودند و تا آنجا که امکان داشت اجازه نمی دادند کشورها راه حل مشکلات خود را در رویکردهای خشونت آمیز دنبال کنند »![۱]
*در اینکه مرحوم هاشمی دارای مثبتاتی در کارنامه خود بوده اند و خدماتی هم به انقلاب اسلامی داشته اند شکی نیست اما آیا واقعاً نیاز است که برای بزرگداشت آن مرحوم مثلاً گفته شود که ایشان قدرت استجازه به کشورهای جهان و تعیین تکلیف برای آنها را هم داشته اند؟!
همچنین برخی نزدیکان مرحوم هاشمی مدتیست که از عبارت «مکتب هاشمی» نیز نام می برند.
مصطفی هاشمی طبا نیز اخیراً در یک مصاحبه گفته بود: اگر روش هاشمی اجرا می شد بحران آب نداشتیم!
***
«تندروهای با قدرت» علیه اصولگرایان بی قدرت
«مرتضی مُبلغ»، از فعالان سیاسی اصلاح طلب به تازگی در یک مصاحبه با سایت شفقنا با تأکید بر اینکه ایران امروز با ۲ مشکل بسیار اساسی مواجه است، اظهار می کند:
...

سرخط اخبار