جاده های اصفهان لغزنده است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳
جاده های اصفهان لغزنده است
اقتصاد ایران: اصفهان - رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: به دلیل بارش باران و برف در 48 ساعت گذشته، جاده های منتهی به این استان لغزنده است.

سرهنگ حسین پورقیصری عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون جاده های غرب استان در مسیرهای داران به الیگودرز، خوانسار به دامنه و فریدونشهر به پشتکوه به دلیل بارش برف و کاهش دما به شدت لغزنده می باشد.
وی با اشاره به بارش باران در مسیرهای سمیرم به یاسوج و شهرضا، گلپایگان به خمین و آزادراه نطنز به کاشان گفت: جاده های این مسیر دچار لغزندگی و کاهش دید شده است.
رییس پلیس راه اصفهان اظهارداشت: به رغم استمرار بارش ها، هیچ یک از جاده های این استان مسدود نیست و تردد در آنها جریان دارد.
وی از رانندگان خواست که با احتیاط برانند و سرعت مطمئنه و فاصله طولی را رعایت کنند.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان نیز با اشاره به فعالیت سامانه بارشی و میانگین کاهش دمای هوا تا پنج درجه سانتیگراد در این استان گفت: بیشترین فعالیت این سامانه برای مناطق غرب و جنوب استان پیش بینی شده است و تا فردا ادامه می یابد.
فاطمه زهرا سیدان افزود: بر این اساس تا 24 ساعت آینده شاهد وزش باد به نسبت شدید، گاهی مه آلودگی و کاهش دید افقی به خصوص در جاده های منتهی به استان خواهیم بود.
وی اضافه کرد: در ...

[ مشاهده متن کامل جاده های اصفهان لغزنده است اکو نیوز ]