وعده سپاه به تروریست ها؛ نزدیک تر بیا، گلوله ها منتظرت هستند

دریافت خبر : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
وعده سپاه به تروریست ها؛ نزدیک تر بیا، گلوله ها منتظرت هستند
در بررسی اقدامات نظامی سپاه تفاوتی بین سیاست های اعمالی و اعلامی آن وجود ندارد. بررسی عملکرد نظامی این نهاد نشان می دهد که به تمامی تهدیدات در سطح ملی و بین المللی پاسخ متناسب با شرایط داده است.

به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین ،افزایش 5 برابری «شرارت ها» در مرز. این آماری است که سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی کل کشور در خصوص وضعیت مرزهای ایران گفته است. او در بازدید از یگان مرزی آذربایجان غربی، این صحبت ها را بیان کرده است و گفته، درگیری های نظامی در مرز افزایش پیداکرده که بخشی از آن مربوط به قاچاق است.
چند حمله تروریستی اخیری که از غرب کشور صورت گرفت و موجب به شهادت رسیدن چند تن از نیروهای نظامی کشور هم شد مؤید همین امر است.
بنا بر صحبت های سردار غلامی 90 درصد مرزهای ایران در اختیار نیروی انتظامی است و آن ها از 8755 کیلومتر مرز ایران با همسایگان خود حراست می کنند؛ هرچند حراست از مرزها محدود به اقدامات نظامی نشده است و نیروی انتظامی با پیمان های نظامی دو یا چندجانبه با کشورهای همسایه، کمربند امنیت را محکم تر کرده اند. دراین باره می توان به توافق فرمانده هان مرزی ایران و ترکیه اشاره کرد.
طی نشستی که 20 مردادماه سال جاری و بین فرمانده کل ژاندارمری ترکیه و فرمانده مرزبانی ناجا برگزار شد، مقامات سیاسی و نظامی ایران و ترکیه توافق کردند اقدامات جدی تری در مواجهه با تروریست ...

[ مشاهده متن کامل وعده سپاه به تروریست ها؛ نزدیک تر بیا، گلوله ها منتظرت هستند صبح قزوین ]

آخرین اخبار سیاسی