نمایندگان مجلس مراقب تصویب طرح های بیگانگان باشند

دریافت خبر : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲
نمایندگان مجلس مراقب تصویب طرح های بیگانگان باشند
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان اینکه نمایندگان دچار خودکم بینی نباشند گفت: آنها مراقب تصویب طرح های بیگانگان در امور مختلف باشند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه بجنورد اظهار داشت: چرا باید طرح بیگانه و خارجی در مجلس ما مصوب شود، نمایندگان در این زمینه بی تفاوت نباشند و قاطعانه از حیثیت کشور دفاع کنند.
امام جمعه بجنور اظهار داشت: نماینده باید عصاره ای از فضائل و خوبی های ملت باشد و ولایتمداری را سرلوحه کارهایش قرار دهد.
وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن هفته قوه قضائیه گفت: شهید بهشتی خاری در چشم دشمنان بود و امام(ره) در حق ایشان گفتند که بهشتی یک ملت بود.
حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی افزود: دشمنان پیش از اینکه بهشتی را به شهادت برسانند، او را ترور شخصیتی کردند و اتهامات زیادی را به وی روا داشتند.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، قضاوت عادلانه برخورد قاطعانه، خودداری از پارتی بازی و داشتن روحیه انقلابی را از لازمه های کارکنان قوه قضائیه عنوان کرد.
وی با بیان اینکه قوه قضائیه امروز نیاز به حمایت دارد افزود: رهبری تاکید کرده اند که کسی حق ندارد قوه قضائیه را تضعیف کند و علیه قوه قضائیه حاشیه سازی کند.
امام جمعه بجنورد خاطرنشان ...

[ مشاهده متن کامل نمایندگان مجلس مراقب تصویب طرح های بیگانگان باشند ایرنا ]