اعلام مراسم وداع با مرحوم نوربخش و تاج الدین/ علت حادثه مرگبار گلستان در دست بررسی است

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۴۳
در جریان بازدید وزیر کار و هیأت همراه از طرح های اقتصادمقاومتی استان گلستان، «نوربخش» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و «تاج الدین» معاون پارلمانی این سازمان بر اثر حادثه تصادف جان باختند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، در پی سفر یک روزه وزیر کار و هیأت همراه برای بازدید و افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی استان گلستان، «نوربخش» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و «تاج الدین» معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی بر اثر سانحه تصادف در محور کردکوی-گرگان، بریدگی شصت کلاته جان باختند و سفر وزیر کار به استان گلستان ناتمام ماند.
پس از کلنگ زنی و بازدید از آخرین وضعیت پروژه های اقتصادمقاومتی استان گلستان که با حضور وزیرکار و هیئت همراه ایشان انجام گرفت در جریان بازگشت و پایان این سفر کاری، خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاونش با یک دستگاه کامیون حمل سوخت در محور شصت کلاته گرگان برخورد کرد و نوربخش و تاج الدین بر اثر شدت جراحات وارده جان باختند.
در جریان این حادثه غم انگیز، خلیل حنیف مدیرکل استان های وزارت تعاون دچار شکستگی مهره های کمر شد البته حال عمومی وی از سوی پزشک معالج مساعد اعلام شده و در بیمارستان پنج آذر گرگان بستری است.
پیرامون این حادثه مرگبار، رئیس پلیس راه استان گلستان بر لزوم بررسی زوایای مختلف این سانحه تاکید کرد و گفت: دلایل این اتفاق در حال بررسی ...

[ مشاهده متن کامل اعلام مراسم وداع با مرحوم نوربخش و تاج الدین/ علت حادثه مرگبار گلستان در دست بررسی است فارس نیوز ]