قاسم حدادی فر: با این بُرد، کار خاصی نکردیم

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰
قاسم حدادی فر: با این بُرد، کار خاصی نکردیم
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: زود تر از همه تیم ها تمریناتمان را شروع کردیم و تلاش بسیار داشتیم که این پیروزی کوچک ترین نتیجه ای بود که گرفتیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، قاسم حدادی فر پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل الکویت کویت در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اسیا ۲۰۱۹ در نشست خبری، اظهار کرد: برخلاف پیش بینی یک تیم خیلی سخت مقابل ما بازی می کرد، آن ها در زمین یک تیم با کیفیت بودند که خیلی خوب بازی می کردند و کار ما به مشکل خورده بود. این هفته شوکی به تیم ما وارد شد که یکی از بهترین بازیکنانمان محمد رضا خلعتبری را تا آخر فصل از دست دادیم که نبودشان خیلی حس می شود.
وی افزود: با این برد کار خواسی انجام ندادیم و باید در قطر مقابل الغرافه نتیجه بگیریم. در این مدت زود تر از همه تیم ها تمریناتمان را شروع کردیم و تلاش بسیارداشتیم که این کوچک ترین نتیجه ای بود که گرفتیم، امیدوارم این برد در لیگ برتر و جام باشگاه ها ادامه دار باشد.
کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن ایران اضافه کرد: باید با برد نتیجه زحمات کسانی که برای ما زحمت می کشند و تماشاگرانی که در این سرما برای حمایت از تیم ما آمده بودند را بدهیم.
حدادی فر در خصوص شرایط ذوب آهن در آسیا تصریح کرد: بحث تیم های قطری با ما قابل قیاس نیست، آن ها از لحاظ سخت افزاری و بازیکن شرایط ...

[ مشاهده متن کامل قاسم حدادی فر: با این بُرد، کار خاصی نکردیم ایمنا ]