برای چه خودروهایی کارت سوخت صادر نمی شود؟

انتخاب شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز گفت: دریافت هرگونه مبلغ یا وجهی بابت استفاده از کارت جایگاه توسط اپراتور ها در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع است و شهروندان می توانند در صورت مشاهده مواردی از قبیل دریافت وجه اضافه بر مبلغ بنزین با سامانه پاسخگوئی ۰۹۶۲۷ و یا با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۵۴۲۵۱۷ تماس گرفته و تخلف را منعکس کنند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز گفت: دریافت هرگونه مبلغ یا وجهی بابت استفاده از کارت جایگاه توسط اپراتورها در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع است و شهروندان می توانند در صورت مشاهده مواردی از قبیل دریافت وجه اضافه بر مبلغ بنزین با سامانه پاسخگوئی ۰۹۶۲۷ و یا با شماره تلفن 02632542517 تماس گرفته و تخلف را منعکس کنند.
اسفندیار هندی در گفت وگو با ایسنا ، گفت: طبق مصوبه دولت، موتورسیکلت های با سن بالای ۱۰ و خودروهای با سن بالای 25 سال به دلیل فرسودگی نمی توانند کارت سوخت دریافت کنند و صاحبان این وسایل نقلیه باید سوخت مورد نیازشان را از طریق کارت آزاد داخل جایگاه ها تهیه کنند.
هندی افزود: کسانی که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت شخصی نشده و یا کارت سوخت خود را در جایگاه ها به همراه ندارند، می توانند برای سوخت گیری از کارت های موجود در جایگاه استفاده کنند.
هندی با بیان اینکه در فرایند استفاده از کارت سوخت جایگاه، گرفتن هرگونه وجه اضافی توسط اپراتورها ممنوع است، توضیح داد: دریافت هرگونه مبلغ یا وجهی بابت استفاده از کارت جایگاه توسط اپراتورها در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع است و شهروندان می توانند در صورت مشاهده مواردی از قبیل دریافت وجه اضافه بر مبلغ بنزین با سامانه پاسخگوئی ۰۹۶۲۷ و یا با شماره تلفن 02632542517تماس گرفته و تخلف را منعکس کنند.
معاون فنی و عملیاتی منطقه البرز همچنین با اشاره به اعمال محدودیت هایی در لیتراژ سوخت گیری خودروها با کارت آزاد جایگاه ها گفت: از ابتدای شهریور میزان سوختگیری با کارت آزاد جایگاه در هر بار سوختگیری از ۶۰ لیتر به ۳۰ لیتر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار