آمار تکان دهنده کشف موادمخدر از اطراف مدارس

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
آمار تکان دهنده کشف موادمخدر از اطراف مدارس
سردار مسعود زاهدیان در نشست خبری صبح امروز خود اظهارکرد: پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در راستای اقدامات پیشگیرانه خود در سال گذشته، بیش از ۵۰۰ مدرسه در سراسر کشور را که در مناطق آلوده قرار داشتند شناسایی کرده و در همین راستا از اطراف این مدارس بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف بیش از دو تن انواع مواد مخدر از اطراف مدارس در سال گذشته خبر داد.
به گزارش ایسنا، سردار مسعود زاهدیان در نشست خبری صبح امروز خود اظهارکرد: پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در راستای اقدامات پیشگیرانه خود در سال گذشته، بیش از ۵۰۰ مدرسه در سراسر کشور را که در مناطق آلوده قرار داشتند شناسایی کرده و در همین راستا از اطراف این مدارس بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف و ضبط کردند.
وی با بیان اینکه در اجرای این طرح دستگیری معتادان متجاهر و پاکسازی آنان از اطراف مدارس نیز اجرا شده است، افزود: برای امسال نیز ۲۰۰۰ مدرسه هدفگذاری شده است.
زاهدیان تاکید کرد: این کشفیات داخل مدارس نبوده بلکه در اطراف مدارس بوده است.
بیشترین مواد کشف شده در اطراف مدارس
زاهدیان درباره بیشترین مواد کشف شده در اطراف مدارس نیز گفت: انواع قرص ها، گل، ماری جوانا و حشیش از انواع مواد کشف شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا همچنین در ادامه از کشف ۷۱۳ تن انواع مواد مخدر در سال گذشته از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت: این کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل ...

[ مشاهده متن کامل آمار تکان دهنده کشف موادمخدر از اطراف مدارس فرارو ]