سید حسن نصرالله: نتانیاهو بداند که حتما واکنش نشان می دهیم/ زمان آن گذشت که بمباران کنید و راحت برگردید

قدس آنلاین یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴
به ارتش اسرائیل در مرز می گویم که در کنار دیوار حائل، بایست و منظر ما باش؛ یک روز، دو روز یا سه و یا چهار روز [منتظر باش] و به اسرائیلی ها می گویم که آنچه دیشب اتفاق افتاد، بر آن سکوت نخواهیم کرد. نتانیاهو به دنبال انتخابات است و احزاب اسرائیلی عادتشان این بود که انتخابات با خون مردم منطقه برگزار شود. ولی این دفعه، انتخابات با خون شما برگزار خواهد شد

به گزارش قدس آنلاین به نقل از شبکه خبری المنار، سید حسن نصر الله، دبیر کل حزب الله لبنان یکشنبه (سوم شهریور) در شهرک «العین» از طریق ویدیو کنفرانس در حال سخنرانی است.
این سخنرانی در دومین سالگرد آزادی جرود عرسال انجام می شود. حزب الله و ارتش لبنان با کمک ارتش سوریه و متحدان آن ها ژوئیه (مرداد) سال ۲۰۱۷ عملیاتی را برای آزادسازی مناطق «جرود عرسال» و «قلمون غربی» در لبنان از دست گروه های تروریستی آغاز کردند و توانستند مناطق آلوده به تروریسم را بین سوریه و لبنان پاکسازی کنند.
آنچه که دو سال پیش در شرق لبنان و منطقه رخ داد تهدیدی بود که در پی تقسیم کشورها بود
سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی خود ضمن خوش آمدگویی به میهمانان در شهرک العین گفت که سخنرانی خود اولین واکنش به تجاوزهای بامداد رژیم صهیونیستی به لبنان و سوریه است.
سید حسن نصرالله همچنین موفقیت و پیروزی ارتش لبنان و حزب الله و ارتش سوریه در برابر تروریست ها را به مردم این دو کشور و خانواده های شهدا تبریک و تهنیت گفت.
او به سالروز ربوده شدن «امام موسی الصدر» و همراهان او «محمد یعقوب و عباس بدر الدین» اشاره کرد و گفت که آنچه حزب الله طی سال های گذشته داشته از پیروزی ها و موفقیت ها، حتی سالگرد پیروزی در جرود عرسال همه به برکت و خدمات امام موسی الصدر بود.
او گفت که آنچه که دو سال پیش در شرق لبنان و منطقه رخ داد تهدیدی بود که در پی تقسیم کشورها بود و همه اهالی روستاها و شهرهای در معرض کشتار و طرد و اسارت بودند.
او با بیان اینکه باید پرسید چه کسانی از تروریست ها حمایت مالی، تسلیحاتی و لجستیکی کرد، اعلام کرد که نبرد مقاومت در سال های گذشته با هدف ممانعت از تقسیم و تجزیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار