بسته اجتماعی ایسنا در یازدهمین روز بهمن

دریافت خبر : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۷
بسته اجتماعی ایسنا در یازدهمین روز بهمن
بررسی تاثیر سامانه اخیر در وضعیت بارشی کشور، تدوین برنامه توسعه شبکه ملی مراقبت های سرطان در کشور، فرهنگیان طلبی از بانک سرمایه ندارند، هواشناسی درباره برف اخیر هشدار داده بود نه اخطار، از جمله مهمترین اخبار اداره اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه (۱۱ بهمن ماه) است.

به گزارش ایسنا، اداره اجتماعی ایسنا ، امروز حدود ۵۰ خبر تولید کرده که گزیده هایی از مهمترین این اخبار به همراه تیتر و لینک در زیر می آید:
بررسی تاثیر سامانه اخیر در وضعیت بارشی کشور
سرویس محیط زیست ایسنا امروز به بررسی میزان بارش های اخیر پرداخت. در این خبر شاهرخ فاتح رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی در گفت وگو با ایسنا ، ضمن برآورد وضعیت بارندگی کشور از جمله تهران بر اثر فعالیت سیستم بارشی اخیر گفت: سامانه بارشی اخیر تنها چهار میلی متر به بارش کشور و ۱۹ میلی متر به بارش تهران اضافه کرد.
برف، پاک کننده قوی آلاینده ها / تاثیر موقت برف بر کاهش آلودگی هوا
همچنین امروز احد وظیفه مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نقش پررنگ برف در از بین بردن آلاینده های موجود در هوا، تصریح کرد: اگر چه برف یک پاک کننده قوی آلاینده ها است، اما قطعا تاثیر آن موقت است و به محض پایدار شدن شرایط جوی و تولید آلاینده ها شرایط کیفی به حد ناسالم می رسد.
وی تاکید کرد: طی روزهای گذشته، بارش برف در تهران باعث بهبود کیفیت هوا و تمی ...

[ مشاهده متن کامل بسته اجتماعی ایسنا در یازدهمین روز بهمن ایسنا ]