تروریست ها و حامیانشان منتظر محکم ترین سیلی نیروهای مسلح باشند

دریافت خبر : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹
اهواز-ایرنا- جانشین ارشد نظامی آجا در جنوب غرب کشور گفت: تروریست ها و تمامی کشورهای حامی تروریست که باعث شهادت جمعی از نیروهای نظامی و غیر نظامی شدند به زودی در انتظار محکم ترین سیلی نیروهای مسلح ایران باشند.

به گزارش ایرنا امیر سرتیپ دوم محمد مختاری عصر سه شنبه در آیین بدرقه پیکر مطهر شهید طاها اقدامی شهید چهارساله حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: این حادثه برای نخستین بار نیست چرا که در سال های گذشته نیز شاهد این جنایت ها از سوی آمریکا و اسرائیل بوده ایم و همه این حوادث را از چشم آمریکای جنایتکار می بینیم.
وی افزود: این کودک بی گناه به شهادت رسید اما این جنایت ها برای دولت های استکباری طبیعی است چرا که در یمن، سوریه و عراق یا در ایران در زمان جنگ تحمیلی کودکان زیادی زیر حملات موشکی به شهادت رسیدند.
جانشین ارشد نظامی آجا در جنوب غرب کشور ادامه داد: در حادثه تروریستی اهواز زنان و کودکان بی دفاعی مجروح شدند که تنه برای تماشای رزه آمده بودند.
وی بیان کرد: همچنین در بین شهدا یک سرهنگ جانبازبود که یک دست و یک پای خود را در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده بود و با افتخار به جمع یاران شهیدش پیوست.
امیر سرتیپ دوم مختاری گفت: شهادت مظلومانه این کودک و یک جانباز دوران دفاع مقدس نشان می دهد که در آن روز مردم در همه اقشار برای تماشای رژه اقتدار نیروهای مسلح آمده بودند که مورد حمله وحشیانه ...

[ مشاهده متن کامل تروریست ها و حامیانشان منتظر محکم ترین سیلی نیروهای مسلح باشند ایرنا ]

آخرین اخبار اجتماعی