تیراندازی در جشن پیروزی فوتبالدوستان در سوئد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۴
تیراندازی در جشن پیروزی فوتبالدوستان در سوئد
مقام های سوئد بامداد سه شنبه با رد گمانه زنی ها درخصوص تروریستی بودن حادثه تیراندازی در شهر مالمو، اعلام کردند که یک تن در جریان این تیراندازی کشته و ۵ شهروند دیگر زخمی شدند. تعدادی از رسانه ها اعلام کرده اند که این تیراندازی در میان جمعی از هواداران تیم ملی فوتبال سوئد رخ داده است که پس از پیروزی در نخستین مسابقه از رقابت های جام جهانی، در خیابان ها به شادی پرداخته بودند.

خبرگزاری ایرنا به نقل از یورونیوز: پلیس سوئد عصر دوشنبه در بیانیه ای از زخمی شدن چهار تن در جریان تیراندازی در مالمو، سومین شهر بزرگ این کشور، خبر داد.

 هنوز جزئیات بیشتری از این تیراندازی منتشر نشده است.
تعدادی از رسانه ها اعلام کرده اند که این تیراندازی در میان جمعی از هواداران تیم ملی فوتبال سوئد رخ داده است که پس از پیروزی در نخستین مسابقه از رقابت های جام جهانی، در خیابان ها به شادی پرداخته بودند.
پلیس هم اکنون مسیر های منتهی به محل حادثه را مسدود کرده است.
به گفته برخی منابع، هیچ هشدار عمومی صادر نشده و تحقیقات در این رابطه همچنان در جریان است.
در پی وقوع حوادث تروریستی متعدد طی سالیان گذشته، سطوح امنیتی در کشور های اروپایی افزایش یافته است و نیرو های امنیتی به حال آماده باش در آمده اند.
تکمیلی / تیراندازی در سوئد اقدام تروریستی نبود
مقام های سوئد بامداد سه شنبه با رد گمانه زنی ها درخصوص تروریستی بودن حادثه تیراندازی در شهر مالمو، اعلام کردند که یک تن در جریان این تیراندازی کشته و ۵ شهروند دیگر زخمی شدند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، در این حادثه که عصر دوشنبه (به وقت محلی ...

[ مشاهده متن کامل تیراندازی در جشن پیروزی فوتبالدوستان در سوئد برترینها ]