نمایشگاهی که شما را مسافر دور ایران می کند

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۰
نمایشگاهی که شما را مسافر دور ایران می کند
مهمترین جشنواره گردشگری ایران در قالب نمایشگاهی ۴روزه، قرار است شما و هر بازدیدکننده ای را در سرزمین سنگ و آب بدرخشاند، در دیار کویرهای رویایی، تن تان را گرمی کند و در خاک طلای سرخ؛ کام تان را به زعفران ایرانی بچشاند، یک نمایشگاه و ۳۱ سفر ایرانگردی.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، بهمن ماه، تجلی ماه زمستانی و سردی است که می توان فارغ از رویدادهای شیرین تاریخی و سرنوشت ساز سیاسی، بهترین فرصت برای آماده شدن جهت، سفرهای نوروزی نیز رقم بخورد. بنابراین برپایی نمایشگاه های گردشگری یکی از راهکارهای بهینه برای معرفی توانمندی های هر استان است که با توجه به نزدیکی به ایام نوروز98 می تواند راهنمای مناسبی برای گردشگران در انتخاب مقصد برای سفر در طول ایام نوروز باشد.
در این فرصت حدود 40 روزه تا تعطیلات دو هفته ای عید و سال نو که اتفاقاً برای سال 98 با روزهای تعطیلی بیشتری نیز مواجه خواهیم بود، می توان با حضور در یک نمایشگاهی که دوازدهمین دوره آن امسال با برنامه های گسترده تری و کاستن از مشکلات دوره های قبلی نیز نوید داده شده است؛ فرصت مغتنمی برای برنامه ریزی سفر مردم تلقی شود.
حال هر فرد و بازدیدکننده ای با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که چهار روز نیز ادامه خواهد داشت، می تواند با یک حضور به 31 استان ایران سفر کرده و در غرفه های بومی و محلی در شهرها، روستاها و دیار ایرا ...

[ مشاهده متن کامل نمایشگاهی که شما را مسافر دور ایران می کند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم