ضرب الاجل 7 روزه وزیر کار

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به مدیران عامل سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور دستور داد، چند شغله ها تا هفت روز آینده استعفای مکتوب خود را به مسئول ذیربط اعلام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این نامه خطاب به روسای سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری آمده است، «بی شک یکی از مطالبات جدی مردم، اجرای صحیح، دقیق و بدون تبعیض قوانین است. بر این اساس ضرورت دارد ماده(241) لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت که تاکید می دارد «هیچ فردی نمی تواند اصالتا یا به نمایندگی از شخص حقوقی همزمان در بیش از یک شرکت که تمام یا بخشی از سرمایه آن متعلق به دولت و نهاد ها یا موسسات عمومی غیردولتی است، به سمت مدیرعامل یا عضو هیات مدیره منصوب گردد» با حساسیت و جدیت اجرایی شود.
«لذا لازم است افرادی که مدیرعامل و یا هیئت مدیره شرکت های تابعه بوده و مشمول قانون فوق الذکر نیز هستند در راستای اجرای این قانون حداکثر ظرف مدت هفت روز کاری استعفای خود را به صورت مکتوب به مسئول ذیربط اعلام و تصویر آن به حوزه وزارتی این وازتخانه و دبیرخانه هیئت امنا ارسال کنند.»
براساس تاکید محمد شریعتمداری، مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه (دستور) برعهده بالا ترین مقام مسئول سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی است.
 «محمد شریعتمداری» که پنجم آبان برای وزارت تعاون، ...

[ مشاهده متن کامل ضرب الاجل 7 روزه وزیر کار شبکه خبر ]

آخرین اخبار اجتماعی