انباردارانی که محتکر معرفی می شوند؟

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۴
انباردارانی که محتکر معرفی می شوند؟
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با انتقاد از برخورد های بی مورد با انبارداران به ظن احتکار گفت: قرار نیست با هر فروشنده ای که اجناس فروشی خود را انبار کرده است برخورد کنیم.

شهاب الدین بی مقدار عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان تبریز با بیان این که در حال حاضر کشور در یک جنگ اقتصادی به سر می برد، اظهار داشت: هنوز عده ای از مردم و مسئولان به خاطر استفاده از ذخایر، متوجه این شرایط حساس اقتصادی نشده اند.
وی با اشاره به این که کشور ما دو مریضی بزرگ دارد، افزود: اکثر فشار های اقتصادی از جانب آمریکا نیست و وجود سوبسیت بخشی از علت این بلبشوی اقتصادی است که در پی آن رانت خواری و فساد به وجود می آید.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در ادامه خاطر نشان کرد: با حذف سوبسیت، فروش کالا با اقتصاد آزاد صورت می گیرد که باعث برچیده شدن رانت می شود.
وی با انتقاد از برخورد های بی مورد با انبارداران به ظن احتکار گفت: قرار نیست با هر فروشنده ای که اجناس فروشی خود را انبار کرده است برخورد کنیم.
بی مقدار ورود بخش خصوصی را حلال بخش عمده ای از مسائل دانست و افزود: در این برهه بسیاری از واحد های تولیدی تحت فشار های اقتصادی قرار دارند که برخی از آن ها با وجود ضرر تمام حقوق کارگران خود را می دهند و برخی دیگر نمی توانند و باید به مشکلات سرمایه دار، سرمایه گذار و کارخانه دار ...

[ مشاهده متن کامل انباردارانی که محتکر معرفی می شوند؟ پارسینه ]