زنیدپور: کار پرسپولیس در لیگ قهرمانان شاهکار بود

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۹
زنیدپور: کار پرسپولیس در لیگ قهرمانان شاهکار بود
یکی از لژیونرهای ایرانی در این فصل میلادزنیدپور است که در فوتبال شرق آسیا و تیم مادورا یونایتد در کشور اندونزی بازی می کند.

ورزش سه: یکی از لژیونرهای ایرانی در این فصل میلادزنیدپور است که در فوتبال شرق آسیا و تیم مادورا یونایتد در کشور اندونزی بازی می کند.
زنیدپور، فصل پیش و از نیم فصل دوم به گسترش فولاد تبریز پیوست و با این تیم به مقام هشتم لیگ برتر رسید آن هم در حالی که گسترش فولاد در نیم فصل اول کاندید سقوط بود. زنیدپور همراه این تیم در 15 بازی 3 برد ، 4 باخت و 8 مساوی کسب کرد در حالی که یک گل هم برای این تیم به ثمر رساند.
زنیدپورهمراه مادورا یونایتد نیز در رتبه هفتم لیگ اندونزی و در فاصله 4 هفته به پایان مسابقات قرار دارد و در صورت کسب نتایج خوب می تواند به رتبه های بالاتر نیز برسد. حرف های این لژیونر ایرانی در شرق آسیا را می خوانید:
شاهکار پرسپولیس در آسیا
فوتبال در شرق آسیا پیشرفت زیادی داشته و حتی الان علاوه بر ژاپن، کره جنوبی دیگر کشورهای شرقی نیز بسیار پیشرفت کرده اند. همانطور که چین سرمایه گذاری عظیمی در فوتبال داشته ، دیگر کشورها مثل اندونزی ، تایلند و مالزی و ...هم در فوتبال حرفه ای سرمایه گذاری خیلی خوبی انجام داده اند.
با این وجود چند روز پیش که بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان ...

[ مشاهده متن کامل زنیدپور: کار پرسپولیس در لیگ قهرمانان شاهکار بود برترینها ]