دستور شبانه روحانی به وزیر صنعت برای کاهش نرخ بلیت هواپیما

دریافت خبر : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۱
دستور شبانه روحانی به وزیر صنعت برای کاهش نرخ بلیت هواپیما
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: رئیس جمهور همین امروز برای حل مشکل افزایش قیمت بلیت های هواپیما به وزیر صنعت دستور دادند.

به گزارش مشرق ، علی اصفر مونسان شامگاه سه شنبه در نشست با فعالان بخش گردشگری استان فارس با بیان اینکه کشور در شرایط ویژه ای به سر می برد که به جنگ اقتصادی تعبیر می شود و همه فعلان بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری باید دست در دست هم دهند تا از این گردنه تاریخی سخت عبور کنیم، اظهار داشت: در این شرایط صنعت گردشگری در قیاس با دیگر بخش های اقتصادی کشور فشار کمتری را متحمل شده است و همین موضوع مسئولیت این بخش را بیشتر کرده است.
وی با بیان اینکه افزایش قیمت دلار یک فرصت برای بخش گردشگری است زیرا قیمت پکیچ های ما را برای توریست های خارجی ارزان تر کرده است، افزود: بخش گردشگری می تواند محرک خوبی برای اقتصاد کشور باشد، سال گذشته در صنعت گردشگری ۴ درصد رشد مثبت داشتیم و در ۴ ماهه اول امسال گردشگران ورودی کشور ۳۸ درصد رشد داشته اند هر چند که در بخش گردشگران اروپایی با کاهش روبه رو بوده ایم.
رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور با بیان اینکه بسته های حمایتی از بخش گردشگری در حال تدوین است، افزود: درخواست فعالان گردشگری برای استمهال وام ها پیگیری می شود و از اداره مالیات درخواست می شود که در این ...

[ مشاهده متن کامل دستور شبانه روحانی به وزیر صنعت برای کاهش نرخ بلیت هواپیما مشرق نیوز ]