دریافت وجه بابت استفاده از کارت سوخت جایگاه، تخلف است

ایرنا یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳
شیراز - ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس اعلام کرد: دریافت هرگونه وجه اضافی به جز بهای بنزین تحویلی به خودروها در زمان سوخت گیری، ممنوع و تخلف محسوب می شود.

امیر بنی کریمی روز یک شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طبق روال معمول کارت های آزاد جایگاه ها فعال و در دسترس مراجعین قرار دارد و دریافت هرگونه مبلغ یا وجهی بابت استفاده از کارت آزاد جایگاه توسط اپراتورها و متصدیان تلمبه در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع است.
این مقام مسوول تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده مواردی از قبیل عدم در دسترس بودن کارت آزاد و یا دریافت وجه اضافه بر مبلغ بنزین با سامانه پاسخگوئی ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تماس بگیرند و موضوع را منعکس نمایند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس همچنین گفت: پیرو اطلاع رسانی های قبلی از تاریخ اول شهریور ماه میزان سوختگیری با کارت آزاد جایگاه در هر بار سوختگیری از ۶۰ لیتر به ۳۰ لیتر کاهش یافته است. بنا بر این لازم است جهت سهولت در سوختگیری شهروندان از کارت سوخت شخصی خود استفاده نمایند.میزان سوخت گیری در هر بار استفاده با کارت سوخت شخصی همان ۶۰ لیتر است.
میزان مصرف روزانه بنزین در فارس به طور معمول ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر است ، مصرف روزانه این فرآورده در کلان شهر شیراز هم حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر است که در روزهای تعطیل و در ایام خاص ۵ تا ۸ درصد هم افزایش می یابد.
۲۷۲ باب جایگاه عرضه فراورده های نفتی و بیش از سه هزار نازل فعال در استان فارس سوخت روزانه شهروندان را تامین می کند.
۶۱۱۳

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار