10 هزار و 500 ویزا برای زائران اربعین صادر شد

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۳
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه ، از صدور 10 هزار و 500 ویزا برای زائران استان که قصد شرکت در مراسم اربعین امسال را دارند، خبر داد.

حامد دارابی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: از چهارم مهر ماه که کار ثبت نام زائران برای شرکت در مراسم اربعین آغاز شده تاکنون 12 هزار نفر با مراجعه به سامانه سماح به آدرس https://samah.haj.ir/ اقدام به ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه کار صدور ویزا در 48 دفتر ثابت و موقت انجام می شود، گفت: 18 دفتر از این تعداد ثابت و 20 دفتر نیز به صورت موقت راه اندازی شده است.
دارابی همچنین مبلغ کل هزینه های ثبت نامی را 2 میلیون و 348 هزار و 750 ریال عنوان و تاکید کرد: زائران این مبلغ را حتما از طریق درگاه الکترونیکی پرداخت کنند.
مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه یادآور شد: طبق اعلام مسئولان ستاد اربعین و حج و زیارت کشور، کار ثبت نام زائران برای شرکت در مراسم اربعین امسال تا 48 ساعت پیش از روز اربعین (صبح روز یکشنبه 6 آبان) امکان پذیر خواهد بود.
وی همچنین با بیان اینکه مشکلی در روند صدور ویزا وجود ندارد، افزود: هم اکنون زائران پس از گذشت 24 ساعت و در صورت مواجه شدن با روز تعطیل 48 ساعت پس از ثبت نام در سامانه سماح می توانند ویزای خود را در دفاتر 48 گانه سطح استان دریافت کنند.
داراب ...

[ مشاهده متن کامل 10 هزار و 500 ویزا برای زائران اربعین صادر شد ایرنا ]