آموزش سبک زندگی اسلامی در بقاع متبرکه در اصفهان

دریافت خبر : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۴
آموزش سبک زندگی اسلامی در بقاع متبرکه در اصفهان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان ؛ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: این طرح به طور آزمایشی با مشارکت ۲۰ مربی در جوار حرم مطهر سه امامزاده جلیل القدر اصفهان آغاز شد. حجت الاسلام حسن امیری با اشاره به اینکه این طرح در امام زاده گان زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان، محسن(ع) و مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان آغاز شده افزود: در این دوره مباحث آموزشی با موضوعات مهارت های فردی، فرزند پروری، ازدواج و همسرداری رایگان برای خانواده ها ارائه می شود. وی با اشاره به اینکه مربیان این طرح از بین طلاب حوزه علمیه خواهران انتخاب شده اند گفت : افرادی که در این دوره شرکت می کنند پس از شرکت در آزمون نهایی و کسب حد نصاب نمره گواهی پایان دوره از سازمان اوقاف و امور خیریه دریافت می کنند . علا قمندان برای شرکت در کلاس های این دوره آموزشی می توانند به آستان مقدس این امامزادگان مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،  مرکز اصفهان؛ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: این طرح به طور آزمایشی با مشارکت ۲۰مربی در جوار حرم مطهر سه امامزاده جلیل القدر اصفهان آغاز شد.
حجت الاسلام حسن امیری با اشاره به اینکه این طرح در امام زاده گان زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان، محسن(ع) و مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان آغاز شده افزود: در این دوره مباحث آموزشی با موضوعات مهارت های فردی، فرزند پروری، ازدواج و همسرداری رایگان برای خانواده ها ارائه می شود.
وی با اشاره به اینکه مربیان این طرح از بین طلاب حوزه علمیه خواهران انتخاب شده اند گفت: افرادی که در این دوره شرکت می کنند پس از شرکت در آزمون نهایی و کسب حدنصاب نمره گواهی پایان دوره از سازمان اوقاف و امور خیریه دریافت می کنند.
علاقمندان برای شرکت در کلاس های این دوره آموزشی می توانند به آستان مقدس این امامزادگان مراجعه کنند.

[ مشاهده متن کامل آموزش سبک زندگی اسلامی در بقاع متبرکه در اصفهان واحد مرکزی خبر ]