کاهش فروش آیفون XS و آیفون XR اپل برخلاف پیش بینی ها

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
کاهش فروش آیفون XS و آیفون XR اپل برخلاف پیش بینی ها
طبق گزارش های منابع مختلف، فروش محصولات جدید اپل با کاهش روبرو بوده است. آیا این کاهش فروش می تواند برای اپل مشکل آفرین باشد؟

آن گونه که از تامین کنندگان مختلف محصولات اپل  شنیده می شود، پیش بینی میزان فروش محصولات این شرکت کاهش یافته است و آخرین مدل آیفون های عرضه شده، آن طور که انتظار می رفت، فروش خوبی نداشته اند. طبق گزارش ژورنال تودی ، اپل برای هر دو محصول آیفون XS  و آیفون XR  کاهش فروش داشته است. کاهش های کلی تقاضا در بازار موبایل به خصوص در بازار چین، پیش بینی میزان تقاضا برای پرچمداران اپل را سخت کرده است. به گفته ی وال استریت ژورنال، تغییرات متعدد در برنامه های تولید محصولات Apple برای توزیع کنندگان مسلما ناخوشایند است.
البته این کاهش تقاضا احتمالا مشکل بزرگی برای اپل نخواهد بود. زیرا اپل میزان فروش بسیار خوبی را برای مدل های قبلی خود تجربه می کند. بر اساس بیشتر پیش بینی ها میانگین فروش محصولات اپل در سه ماهه ی جاری با افزایش روبرو خواهد بود. بنابراین، با فرض کاهش میزان فروش پرچمداران اپل، درآمد این شرکت ثابت خواهد بود و با افت مواجه نخواهد شد.

البته تامین کنندگان محصولات اپل از این نوسانات تقاضا، آسیب بیشتری خواهند دید. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال و به گفته ی یکی از توزی ...

[ مشاهده متن کامل کاهش فروش آیفون XS و آیفون XR اپل برخلاف پیش بینی ها زومیت ]