تصاویر هولناک از آتش سوزی کالیفرنیا / آتشی به وسعت ۴ برابر تهران/ ترامپ و تغییر اقلیم مقصرند!

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹
کالیفرنیا امسال بزرگترین آتش سوزی اش را در تاریخ تجربه کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تابستان امسال، کالیفرنیا با یکی از بدترین تابستان های تاریخ خود در حوزه آتش سوزی درگیر شده است؛ 16هزار خانه در خطر سوختن هستند، 25هزار نفر خانه های خود را ترک کرده اند و بسیاری مقصر این اتفاق را دونالد ترامپ و تغییراقلیم می دانند.
از ابتدای سال میلادی اخیر تاکنون بیش از 5هزار بار کالیفرنیا در آتش سوخته است و در این میان 820هزار هکتار از اراضی این ایالت سوخته است، دقیقا دو برابر اراضی سوخته شده این ایالت در همین زمان در سال گذشته. تاکنون 8 شهروند عادی و 5 آتش نشان هم به دلیل این آتش ها کشته شده اند.

بزرگترین آتش سوزی تاریخ کالیفرنیا
با شروع فصل تابستان شدت این آتش سوزی ها به سرعت افزایش پیدا کرد به طوری که امروز کالیفرنیا با 13 آتش سوزی متفاوت درگیر است که 3 مورد از آن ها از بزرگترین آتش سوزی های تاریخ این ایالت هستند.
آتش سوزی مندچینو یکی از این 3 آتش سوزی است که از دو هفته پیش شروع شده و با این وجود که همچنان فعال است تبدیل به بزرگترین آتش سوزی تاریخ کالیفرنیا تبدیل شده. وسعت این آتش سوزی بیش از 305هزار هکتار یعنی چیزی بیش از 4 برابر وسعت شهر ...

[ مشاهده متن کامل تصاویر هولناک از آتش سوزی کالیفرنیا / آتشی به وسعت ۴ برابر تهران/ ترامپ و تغییر اقلیم مقصرند! خبر آنلاین ]