آمارها نشان از تدابیر برای اقشار سالمندان را گوشزد می کند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲
آمارها نشان از تدابیر برای اقشار سالمندان را گوشزد می کند
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: آمارهای ارائه شده در خصوص هرم سنی و کاهش ولادت و جمعیت نشان از تدابیر برای اقشار سالمندان را گوشزد می کند که در سال های آمادگی لازم برای ارائه خدمات به این اقشار باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل ، علی نواداد در جلسه شورای راهبری جمعیت و وقایع حیاتی استان اردبیل گفت : ایجاد زیر ساخت برای تامین مسائل رفاهی و معیشتی سالمندان باید در سال های آینده پیش بینی شود.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل، تصریح کرد: توجه به مسئله بهداشتی و سلامت سالمندان از دیگر برنامه ریزی های برای افزایش امید به زندگی در سالمندان باید باشد که دستگاه های ذیربط به این مسئله برنامه ریزی داشته باشند.
این مقام مسئول، تاکید کرد: آمارهای ارائه شده در خصوص هرم سنی و کاهش ولادت و جمعیت نشان از تدابیر برای اقشار سالمندان را گوشزد می کند که در سال های آمادگی لازم برای ارائه خدمات به این اقشار باشیم.
نواداد، خاطر نشان کرد: تغییر هرم جمعیتی تاثیرهای بسیاری در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حتی سیاسی خواهد داشت که باید برنامه ریزی مناسبی برای آن ارائه شود.
وی با یادآوری این مطلب که اکنون زمان مناسبی برای برنامه ریزی در زمینه رخدادهای اجتماعی پدیده سالمندی در آینده است، بیان کرد: برنامه های اجرایی و عملیاتی و مشارکت با سازمان های مردم نهاد در این ...

[ مشاهده متن کامل آمارها نشان از تدابیر برای اقشار سالمندان را گوشزد می کند شبستان ]