ظرفیت تولید کارخانه ای کهنه کار درپردیس

دریافت خبر : سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹
کارخانه گروه تولیدی دلتا با بیش از 40 سال تجربه در تولید قفل، دستگیره و یراق آلات تنها 30 درصد از ظرفیت تولید خود بهره می برد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل این کارخانه میگوید تولیدات ما شامل بیش از 50 نوع قفل و دستگیره و 25 نوع انواع قفلهای کتابی است که هم اکنون با تولید 10 هزار قفل و دستگیره و بکارگیری 260 کارگر به ور مستقیم در حال فعالت هستیم.
کاویان افزود: تجربه چندین ساله تولید ما را به تولیدی با کیفیت رسانده به طوری که میتوانیم با رقیبان اروپایی رقابت کنیم و در حال حاضر همه قطعات و طراحی مکانیکی قفلها در داخل کارخانه و بومی سازی دستگاهها انجام میشود و در صورت گسترش فعالیت و داشتن بازار میتوانیم بیش از 100 نیروی دیگر را بکارگیری کنیم و تعداد محصولات خود را افزایش دهیم.
وی گفت: محصولات ما با ضمانت تعویض و برگشت به مصرف کننده عرضه میشود و تا 15 سال ضمانت دارد که این میتواند نشان از کیفت کالای تولیدی داشته باشد و دلیلی هم نسبت به برتری محصولات خارجی باشد که آنها هیچ تضمین و ضمانتی ندارند .
­مدیرعامل گروه صنعتی دلتا گفت: واردات محصولات خارجی به بازار توان تولید ما را کم کرده است و حتی میتوایند با نمونه های اروپایی رقابت کنیم و صادرات نیز داشته باشیم ما در گذشته تولید روزانه 17 هزار عدد را داشتی ...

[ مشاهده متن کامل ظرفیت تولید کارخانه ای کهنه کار درپردیس واحد مرکزی خبر ]