تنها راه نجات یمن مذاکرات یمنی_یمنی است | دولت در افزایش حقوق کارمندان با انصاف برخورد کند

دریافت خبر : جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۹
تنها راه نجات یمن مذاکرات یمنی_یمنی است | دولت در افزایش حقوق کارمندان با انصاف برخورد کند
خطیب موقت نماز جمعه تهران با محکوم کردن حملات موشکی به یمن گفت: تنها راه نجات یمن جلوگیری از این جنگ نابرابر است و مذاکرات یمنی _یمنی باید در این کشور رخ دهد و احزاب و تشکل ها و آحاد مردم باید در این کشور به هر شکل نقش آفرینی کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان ، آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های دوم(سیاسی) امروز نماز جمعه تهران با اشاره به سالگرد روز دانشجو و اتفاقات تلخ 16آذر گفت: در تاریخ معاصر ایران جنایاتی کمتر دیده می شود که به صورت مستقیم و غیرمستقیم به آمریکا مربوط نباشد، این کشور در کشتن مردم هیروشیما و حتی سرخ پوستانی که در کشور خودشان حضور دارند کارنامه ننگینی دارد و امروز هم در کشتن مردم سایر ملت ها از چیزی کم نمی گذارد.
وی ادامه داد: در زمان رژیم پهلوی نیز آمریکا پشتوانه دولت پهلوی بود و ظلم های زیادی را بر ایران داشت، همچنین بعد از انقلاب نیز با کمک به صدام در جنگ تحمیلی بر ما خسارت زیادی زد و سپس بعد از شکست در این عرصه وارد تحریم کردن ایران شد.
خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: بعد از ناکامی ها فراوان آمریکا که به خاطر اقتدار و استقامت مردم ایران رقم خورده است به گفته رهبر معظم انقلاب شاهد افول این کشور خواهیم بود، امروز دانشجویان ما در مقابل استکبار می ایستند و به دنبال عدالت خواهی خواهند بود و این جزء لاینفک جنبش های دانشجویی خواهد بود.
آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به ...

[ مشاهده متن کامل تنها راه نجات یمن مذاکرات یمنی_یمنی است | دولت در افزایش حقوق کارمندان با انصاف برخورد کند شبستان ]