شهر همچنان در تسخیر پروانه هاست

افکار پرس یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳
اگر چه دسته ی پروانه ها از تهران کوچ کردند اما همچنان پروانه های طلایی هر هفته بر شانه های خریداران بازار مدرن فرش ماشینی و تابلوفرش « سرای ابریشم » می نشیند.

جشنواره فروش
جای خالی پروانه ی طلایی «سرای ابریشم» به ویژه در خانه ی آنانی که کلکسیونر زیبایی هستند، احساس می شود.
جشنواره فروش « پرواز پروانه های طلایی » سرای ابریشم از 15 خرداد گذشته و همزمان با عید سعید فطر آغاز شد و طی آن به پاس اعتماد خریداران فرش از این بازار هدایای گوناگونی به مشتریان تقدیم شده است. 
در این جشنواره از بازدیدکنندگان و مشتریان با انواع دمنوش ها و عرقیجات اصیل ایرانی پذیرایی می شود و ضمن تخصیص هدایای ویژه به مشتریان - که بسته به میزان خرید نفیس تر می شود – خریداران، کارت شرکت در قرعه کشی هفتگی گردن آویز طلا نیز دریافت می کنند.
اولین قرعه کشی گردن آویز طلای سرای ابریشم پنج شنبه گذشته طی مراسمی ویژه در طبقه اول سرای ابریشم با استقبال گسترده ی مشتریان برگزار شد و اولین گردن آویز به مشتری خوش شانس هفته تعلق گرفت.
انتخاب «گردن آویز طلا» به شکل پروانه که حاصل کار طراحان خلاق و هنرمندان چیره دست جواهرساز ایرانی است، در راستای تکریم مقام زنان به عنوان محور خانواده در فرهنگ کشور ما انجام شده است.
سرای ابریشم در جهت مسوولیت اجتماعی خود که تبیین اهمیت نقش زن در جامعه است، تصمیم گرفت جوایز ارزشمند جشنواره فروش خود را به زنان اختصاص دهد.
این جشنواره تا 8 شهریورماه ادامه دارد و تا پایان 20 قطعه گردن آویز طلا با شمایل پروانه به مشتریان سرای ابریشم اهدا خواهد شد.
نکته قابل توجه اینکه خرید از سرای ابریشم بین ساعت 21 تا 22:30 هر شب، شانس خریدار را در قرعه کشی آن هفته دو برابر خواهدبود و از طرفی کسانی که در قرعه کشی اول برنده نشده باشند، همچنان از این بخت برخوردارند که در قرعه کشی های هفته های بعدی برنده ی جایزه ویژه ...

سرخط اخبار