ایجاد سالانه ۱۰۰ هزار کسب و کار نوپا

دریافت خبر : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳
ایجاد سالانه ۱۰۰ هزار کسب و کار نوپا
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر رفع موانع کسب و کار نوپا گفت: ضمن حمایت از این مشاغل بر اساس برنامه ریزی انجام شده سالانه ۱۰۰ هزار کسب و کار نوپا ایجاد می شود.

به گزارش مشرق ، محمدجواد آذری جهرمی بعدازظهر امروز در نشست با فعالان و شرکت های دانش بنیان استان بوشهر با بیان اینکه جایگاه این استان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات مطلوب است اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه فناوری اطلاعات پیشرفت قابل توجهی و جایگاه مطلوبی کسب کرده است.
وی، با تاکید بر شناخت ظرفیت های کسب و کار نوپا و توسعه زیرساخت های آن افزود: فراهم شدن بسترهای کسب و کار نوپا در عرصه فناوری اطلاعات از اولویت ها است و در این عرصه ظرفیت خوبی در کشور ایجاد می شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر توجه به شتاب دهنده کسب و کار نوپا در حوزه فناوری اطلاعات افزود: به زودی مرکز شتاب دهنده در استان بوشهر برای حمایت از کسب و کار نوپا در راستای سرمایه گذاری و تجاری سازی فناوری مستقر می شود.


آذری جهرمی، از بروز انقلاب صنعتی چهارم خبرداد و بیان کرد: انقلاب صنعتی چهارم به عنوان اقتصاد دیجیتال شکل می گیرد که فضای کسب و کار را براساس فناوری نوین فراهم می کند.
وی، باتاکید بر نقش فناوری اطلاعات در درآمدهای ناخالص ملی خاطر نشان کرد: برخی از کشورها از این حوزه درآمد قابل توجهی ...

[ مشاهده متن کامل ایجاد سالانه ۱۰۰ هزار کسب و کار نوپا مشرق نیوز ]