پشت پرده غائله خیابان پاسداران

دریافت خبر : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲
پشت پرده غائله خیابان پاسداران
حرکت های دراویش گنابادی در ایجاد اغتشاش در کشور، مسبوق به سابقه است که سال ۱۳۸۴ این گونه اتفاق با بهانه ای دیگر در قم رقم خورده بود.

به گزارش مشرق ، تفکر اصیل و ادیان الهی در مذاهب حق، همواره با کج روی، انحراف و فرقه سازی از سوی جریان باطل روبه رو بوده است و تلاش استعمار پیر انگلیس و صهیونیزم برای فرقه سازی در ایران و کشورهای اسلامی مانند بابیت و بهائیت نمونه های بارزی است از نفوذ است و ایران در دوران مختلف تاریخی خود همواره شاهد این گونه جریان ها بوده است.
بدون شک ریشه اصلی غائله سال گذشته دراویش در خیابان پاسداران را باید در سوابق پیشین دراویش، هماهنگی و تعاملات ویژه آنها با جریانات سیاسی خاص نظیر «ملی مذهبی ها»، همکاری و همراهی برخی افراد ذی نفوذ با دراویش در دستگاه های اجرایی و نهایتاً مسامحه صورت گرفته و عدم برخورد قاطع با برخی حاشیه سازی ها، اقدامات غیرقانونی و زیاده خواهی های این جریان طی ماه های قبل از غائله خیابان پاسداران جستجو کرد که این امر دقت و حساسیت بیشتر نهادهای مسئول را می طلبد.
متاسفانه در این حوادث، چند مأمور ناجا و دو بسیجی به شهادت رسیدند و خسارات مالی و معنوی متعددی به کشور وارد آمد، به همین دلیل موضوع شناسایی و برخورد قاطع قضایی با عوامل اصلی و پشت پرده ماجرا همچنان ادامه ...

[ مشاهده متن کامل پشت پرده غائله خیابان پاسداران مشرق نیوز ]