آموزش و پرورش البرز به اسم اصلاح طلبی در چرخه فساد قرار نگیرد

دریافت خبر : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲
امام جمعه کرج گفت: آیا تربیتی که طبق آموزه های سند 2030 باشد و عکس شهید فهمیده و مفاهیم بسیج را از کتب درسی به بهانه ترویج خشونت حذف می کند می تواند پرورش دهنده مدافع حرم باشد؟

امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه کرج با اشاره روز مادر، فاطمه (س) را مدافع ارزش های الهی و ولایت دانست و گفت: تبلیغ دین، افشای فتنه و چهره های نفاق همواره توسط ایشان انجام می شد. 
حجت الاسلام حسینی همدانی به تلاش دشمن برای کمرنگ کردن نقش همسری و مادری در ایران به بهانه الگوبرداری از آموزش های غربی اشاره کرد و افزود: مخالف اشتغال بانوان نیستیم اما نباید بهانه های این چنینی نقش دو نقش مذکور را به حاشیه ببرد. 
وی با اشاره به اینکه دشمن با توطئه و نقشه درصدد نابودی سرمایه های انسانی و انقلابی است که با صرف هزینه های سنگین برای رسیدن به استقلال و آزادی به دست آورده ایم، اظهار داشت: پرورش جوانانی که مخاطب گام دوم انقلاب رهبری هستند در آموزش و پرورش شکل می گیرد. 
حجت الاسلام حسینی همدانی تصریح کرد: دشمن امروز علاوه بر جنگ اقتصادی به دنبال ارائه الگوهای نامناسب به دختران هستند، سوالی که مطرح می شود این است که آیا دختر تربیت شده با آموزه های غربی می تواند از تمامیت کشور دفاع کند؟
وی با تاکید بر اینکه تربیتی که نگهداری از سگ و ... را به جای فرزند الگو قرار می دهد نمی تواند فرزندی تربیت ...

[ مشاهده متن کامل آموزش و پرورش البرز به اسم اصلاح طلبی در چرخه فساد قرار نگیرد تابناک ]