جزییات دستگیری گروگانگیران در کرج/آزادی کارمند زن صرافی

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۴
جزییات دستگیری گروگانگیران در کرج/آزادی کارمند زن صرافی
رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند گروگانگیری که یک خانم را به گروگان گرفته بودند، خبرداد.وی خاطرنشان کرد: گروگان گرفته شده در اظهارات خود اذعان داشت که ساعت هفت شب با مترو به ایستگاه کرج رسیده و هنگامی که قصد سوار شدن به خودروی خود که در کوچه پارک کرده بود داشته که ناگهان چند جوان به زور او را به صندلی عقب خودرو کشیده و با خودرو متواری شده اند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرهنگ جواد صفایی اظهار داشت:در تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی اینکه چند نفر با یک دستگاه خودروی پراید اقدام به ربودن یک خانم کرده اند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.
وی خاطرنشان کرد: گروگان گرفته شده در اظهارات خود اذعان داشت که ساعت هفت شب با مترو به ایستگاه کرج رسیده و هنگامی که قصد سوار شدن به خودروی خود که در کوچه پارک کرده بود داشته که ناگهان چند جوان به زور او را به صندلی عقب خودرو کشیده و با خودرو متواری شده اند.
وی ادامه داد: شهروندان و خودرو های عبوری با مشاهده این صحنه اقدام به تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ کرده که با انجام اقدامات پلیسی و مسدود کردن مسیر خودروی گروگانگیران توسط پلیس منجر به دستگیری آدم ربایان می شود.
سرهنگ صفایی افزود: با بررسی بیشتر مشخص شد که این خانم گروگان گرفته شده دریک صرافی در تهران مشغول به کار بوده که گروگانگیران با انگیزه دستیابی به رمز ورود به سیستم رایانه صرافی قصد برداشت غیرمجاز به مبلغ یک میلیارد تومان ازحساب آن را داشته ...

[ مشاهده متن کامل جزییات دستگیری گروگانگیران در کرج/آزادی کارمند زن صرافی انتخاب ]