مهلت یک ماهه طراحان تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به طهرانچی/ اصرار کمیسیون آموزش به تاثیر مثبت معدل در کنکور

دریافت خبر : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
مهلت یک ماهه طراحان تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به طهرانچی/ اصرار کمیسیون آموزش به تاثیر مثبت معدل در کنکور
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و افزود: طراحان به طهرانچی مهلت یک ماهه دادند.

سید حمایت میرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار جلسه امروز (یکشنبه 29 مهر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تعدادی از نمایندگان درخواست اعمال ماده 236 برای تخلفات صندوق حمایت از شرکت های دانش بنیان را داشتند که به درخواست خود ایشان، رسیدگی به این امر به مدت دو هفته به تاخیر افتاد.
سلیمی گزینه کمیسیون برای شورای فرهنگ قرآنی
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در توضیح دومین دستور کار کمیسیون افزود: انتخاب ناظر برای شورای تخصصی فرهنگ قرآنی مطرح شد و علیرضا سلیمی انتخاب شدند.
وی در خصوص سومین دستور کار کمیسیون آموزش مجلس گفت: مشکلاتی در پذیرش عده ای از دانشجویان دانشگاه آزاد به وجود آمده هر کدام از نمایندگان در این خصوص از سوی مردم مراجعاتی داشتند؛ مقرر شد کمیته آموزش عالی کمیسیون با حضور نمایندگانی از دانشگاه آزاد، وزارت بهداشت، وزارت علوم، سازمان سنجش و مرکز پژوهش های مجلس جلسه ای داشته باشند تا هم بررسی شود چرا این اتفاق افتاده و هم اینکه پیشنهاد خود را برای برون رفت از این مساله اعم از اینکه هم مشکل داوطلبان حل شود و هم برای دانشگاه ...

[ مشاهده متن کامل مهلت یک ماهه طراحان تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به طهرانچی/ اصرار کمیسیون آموزش به تاثیر مثبت معدل در کنکور خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس