هشدار مقاومت به اشغالگران درباره طفره رفتن از اجرای تفاهمات شکستن محاصره غزه

خبرگزاری تسنیم شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره وقت کشی و به بازیچه گرفتن تفاهمات شکستن محاصره نوار غزه و طفره رفتن از عمل به آن هشدار داد، تفاهماتی که با نظارت مصر و سازمان ملل به دست آمده است.

- اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، خالد البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد در صورتی که اشغالگران به اجرای تفاهمات مصری برای شکستن محاصره پایبند نباشند، مقاومت قادر خواهد بود تا اشغالگران را به اجرای آن وادار کرده و از ملت و راهپیمایی های مسالمت آمیز آن حمایت کند.
البطش بر ادامه راهپیمایی های بازگشت تا تحقق تمام اهداف آن تاکید کرد.
ادامه راهپیمایی های بازگشت تا تحقق تمام اهداف/ ماموریت هیئت امنیتی مصر در سفر به غزه
وی از مصر به عنوان طرف میانجی خواست اجرای تفاهمات شکستن محاصره را پیگیری کرده و اشغالگران را برای عمل به تعهداتشان در این زمینه از جمله توقف تیراندازی به شرکت کنندگان در راهپیمایی مسالمت آمیز بازگشت وادار کند.
البطش درباره تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه و پاسخ کوبنده مقاومت به آن خاطر نشان کرد نبرد حمایت از راهپیمایی بازگشت، معادله جدیدی را پایه ریزی کرد که فراتر از تمام قواعد درگیری سابق بود، مقاومت همانند گذشته هرگز نخواهد پذیرفت که اشغالگران به ملت ما در غزه هر وقت بخواهد و هر طور بخواهد، حمله کند.
وی افزود این معادله تاکید کرد که مقاومت فلسطین از طریق اتاق عملیات مشترک خود و در راس آن گردان های قسام و القدس(شاخه های نظامی حماس و جهاد اسلامی) قادر است حرف خود را با قدرت بزند و این مسئله در قدرت آتش مقاومت در دور اخیر نمایان شد که منجر به این شد که دشمن به سرعت خواستار آتش بس و بازگشت به تفاهمات شود.
رسانه های رژیم صهیونیستی اخیرا از هشدارهای مقامات این رژیم به جنبش های جهاد اسلامی و حماس از طریق مصر مبنی بر بازگشت به سیاست ترور رهبران و فرماندهان ...

سرخط اخبار