سیگار و نوشابه به جای روزنامه!

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۳
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: ساماندهی وضعیت دکه های مطبوعاتی استان کار ساده ای نیست.

خبرگزاری ایسنا: معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: ساماندهی وضعیت دکه های مطبوعاتی استان کار ساده ای نیست.
حسین جعفری در گفت وگویی اظهار کرد: سال هاست ساماندهی وضعیت دکه های مطبوعاتی استان توسط مسئولان پیگیری می شود ولی تا کنون آن طور که باید و شاید نتیجه بخش نبوده است.
وی ادامه داد: دکه های مطبوعاتی ماهیت واقعی خود را از دست داده اند و اگر به هر کدام از آنها سر بزنید به جای روزنامه و نشریه چشمتان بیشتر به سیگار، نوشابه و انواع خوراکی می افتد. واقعیت این است دکه های مطبوعاتی امروزه به مغازه های کوچکی تبدیل شده اند که از روزنامه و نشریه تنها برای ویترین استفاده می کنند.
این مسئول با اشاره به اقدامات لازم برای ساماندهی وضعیت دکه های مطبوعاتی استان توضیح داد: در مرحله اول باید بانک اطلاعاتی ای از این دکه ها ایجاد شود؛ در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تعداد دکه هایی که در سطح استان در حال فعالیت هستند نداریم. علاوه بر این، صاحب اصلی بسیاری از این دکه ها مشخص نیست و طی سال های گذشته اداره آنها بین چندین نفر چرخیده است.
جعفری بیان کرد: تاکنون شهرداری کرج ...

[ مشاهده متن کامل سیگار و نوشابه به جای روزنامه! برترینها ]