صهیونیست ها در مقابل مقاومت فلسطین شکست را پذیرفته اند/ ترامپ به خوبی می داند ایران چه قدرتی دارد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸
صهیونیست ها در مقابل مقاومت فلسطین شکست را پذیرفته اند/ ترامپ به خوبی می داند ایران چه قدرتی دارد
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مردمی که در غزه محاصره هستند، قدرتی را خلق کردند که ظرف ۴۸ ساعت رژیم صهیونیستی دست به دامن کشور هایی شد که بتواند آتش بس را برقرار کند و این یعنی شکست را پذیرفته است.

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه، صبح امروز(پنجشنبه ۲۴ آبان) و در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید طهرانی مقدم، در جمع خبرنگاران گفت: مردمی که در غزه کاملا محاصره هستند، قدرتی را خلق کردند که ظرف ۴۸ ساعت رژیم صهیونیستی دست به دامن کشورهایی شد که بتواند آتش بس را برقرار کند و این یعنی شکست را پذیرفته است.
وی ادامه داد: فلسطینی ها ظرف این ۴۸ ساعت کاری کردند که رژیم صهیونیستی که خود را چهارمین ارتش بزرگ دنیا می داند، دست هایش را بالا گرفت و حالا شما این توان را با قدرت دفاعی ایران مقایسه کنید.
سردار حاجی زاده با بیان اینکه سعودی ها سومین بودجه جهان را در اختیار دارند، اظهار داشت: با این حال ترامپ می گوید که اگر حمایت مان را از شما برداریم شما ظرف ۳ هقته از بین می روید.
وی تصریح کرد: اگر به شیوه شهدا برگردیم، در همه امور موفق خواهیم بود.
سردار حاجی زاده ادامه داد: قدرت ما را از زبان دیگران بشنوید؛ همینکه ترامپ درباره قدرت ایران حرف می زند و قدرت ما را به رخ عرب های منطقه می کشد، بدانید ایران قدرتمند است.
وی ادامه داد: وقتی که از فاصله ...

[ مشاهده متن کامل صهیونیست ها در مقابل مقاومت فلسطین شکست را پذیرفته اند/ ترامپ به خوبی می داند ایران چه قدرتی دارد هم اندیشی ]