چگونه با وردپرس و بدون کدنویسی وبسایت شخصی خود را بسازیم؟

دیجیاتو جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۹

این روز ها داشتن وبسایت شخصی یکی از نیاز های مهم است و از طرفی اکثر شرکت ها برای شروع کار خود باید یک وبسایت برای معرفی سرویس های خود ایجاد کنند. این نیاز باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال راه حل هایی برای حل این مشکلات باشند.
یکی از راه حل ها استفاده از وبسایت بیلدر هاست؛ ابزار هایی آماده که با استفاده از آن ها می توانید بدون حتی یک خط کد زدن وبسایت شخصی خود را ایجاد کنید. اما تقریبا همه ی وبسایت بیلدر های معروف مثل Wix هزینه های زیادی را متوجهتان خواهند کرد و از طرفی بابت محدودیت هایی که دارند اجازه نمی دهند آزادی عملی که انتظار دارید را در طراحی وبسایت خود داشته باشید.
در واقع باید گفت اگر قصد دارید وبسایتی داشته باشید که به دور از هرگونه محدودیت بتوانید با استفاده از آن وبسایت مد نظر خودتان را تولید کنید، ناچارید که اطلاعات خود در زمینه ی کد نویسی را بالا ببرید. در این مطلب قصد داریم به چگونگی ساخت یک وبسایت با استفاده از وردپرس و با حداقل مقدار کد زنی شما را آشنا کنیم. با ما همراه باشید.
حرفه ای ها برای طراحی وبسایت چه کار می کنند؟
شاید برایتان جالب باشد که توسعه دهندگان حرفه ای وبسایت ها از چه روش هایی برای طراحی وبسایت خود استفاده می کنند. پیش از هرچیز باید بگوییم که همه ی حرفه ای های طراحی وبسایت تسلط کافی روی زبان علامت گذاری HTML و همچنین زبان طراحی CSS دارند. HTML و CSS دو عنصر جدا نشدنی از طراحی وبسایت هستند که سالهاست نقشی اساسی در طراحی وبسایت ها ایفا می کنند.
اما این روز ها تنها یادگیری و حتی تسلط روی این دو نمی تواند شما را به یک طراح وبسایت تبدیل کند. زبان های برنامه نویسی دیگر مثل جاوا اسکریپت و ...

سرخط اخبار