طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم(ع) نیازمند همراهی آستان است

دریافت خبر : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۷
طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم(ع) نیازمند همراهی آستان است
خبرگزاری بسیج: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: مشکل قدیمی طرح توسعه آستان حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بدون همراهی آستان حل نمی شود و شهرداری با وضعیت کنونی به تنهایی نمی تواند به طرح سرعت ببخشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20 شهر تهران، مجید فراهانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در جریان بازدید از طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) که به همراه حسن خلیل آبادی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران و سید احمد صفوی شهردار منطقه 20 انجام شد، گفت: طرح توسعه آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) مشکل قدیمی است و نیازمند 500 میلیارد تومان بودجه است.
 فراهانی ضمن تاثر از وضعیت کنونی ساکنان اطراف این حرم شریف، افزود: شهرداری تهران با توجه به وضعیت کنونی که دارد به تنهایی نمی تواند به این طرح سرعت ببخشد و بدون همراهی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنى(ع) این مشکل حل نمی شود.
 وی با اشاره به اینکه محدوده پیرامونی حرم بهترین گزینه برای رونق گردشگری شهرری است، گفت: تلاش می کنیم دراولین فرصت مشکل طرح توسعه حرم در صحن شورا مطرح شود و با جلسات مشترک با آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و همچنین مشارکت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی این طرح شتاب بگیرد.
 سید احمد صفوی شهردار منطقه 20 نیز با اشاره به اینکه طرح توسعه فضای پیرامونی حرم آماده اجرا ...

[ مشاهده متن کامل طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم(ع) نیازمند همراهی آستان است بسیج نیوز ]

آخرین اخبار بسیج نیوز