آذربایجان شرقی| جایگاه تلویزیون در کشور به رتبه دوم تنزل یافته است

دریافت خبر : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی کشور گفت: با توجه به استفاده و رغبت مردم به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موجب شده تا جایگاه تلویزیون در کشور به رتبه دوم تنزل یافته و فضای مجازی به رتبه نخست دست یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کلیبر ، سید محمدمهدی طباطبایی نژاد شامگاه پنجشنبه در آئین اختتامیه دومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر با اشاره به اینکه هر رویداد فرهنگی و هنری که در کشور برگزار می شود پشت هنرمندان قطعاً مدیری فهمیده و با تدبیر وجود دارد اظهار داشت: اگر حمایت ها و پشتیبانی های مدیران دلسوز و کار بلد نباشد یقیناً هیچ اتفاق و رخدادی در حوزه فرهنگ و هنر را شاهد نمی شویم.
وی افزود: نزدیک به 49 جشنواره فرهنگی و هنری در طول سال در کشور با موضوعات و حوزه های مختلف برگزار می شود ولی برای اینکه از مهم ترین موضوعات فرهنگی و اجتماعی ما که همانا موضوعات روستایی و عشایری است، همچنان فرهنگ ما متکی بر حوزه فرهنگی روستایی و عشایری است و ما نمی توانیم از آن ریشه های تاریخی جدا شویم.
مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی کشور، ایفای نقش جامعه روستایی و عشایری در تولید ملی را اجتناب ناپذیر دانست، گفت: خلأ پرداختن به نقش و جایگاه ویژه جامعه روستایی و عشایری در سینمای کشور قابل لمس بود که با برگزاری جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستایی و عشایری کلیبر بخشی از این خل ...

[ مشاهده متن کامل آذربایجان شرقی| جایگاه تلویزیون در کشور به رتبه دوم تنزل یافته است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم