سامانه بارشی جدید امشب وارد ایران می شود

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۲
سامانه بارشی جدید امشب وارد ایران می شود
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امشب سامانه بارشی جدید از جنوب و جنوب غرب وارد ایران می شود، روند فعالیت سامانه بارشی را طی روزهای آینده پیش بینی و تشریح کرد.

به گزارش جهان نیوز ، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امشب سامانه بارشی جدید از جنوب و جنوب غرب وارد ایران می شود، روند فعالیت سامانه بارشی را طی روزهای آینده پیش بینی و تشریح کرد.
احد وظیفه اظهارکرد: براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز (دوشنبه 28 آبان) درسواحل دریای خزر بویژه در استان گلستان و همچنین در استان های خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر، در برخی ساعات بارش باران و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
وی با اشاره به اینکه از اوایل امشب سامانه جدید بارشی از سمت جنوب و جنوب غرب وارد کشور می شود ، گفت: فردا (سه شنبه 29 آبان) در برخی نقاط استان های خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، یزد، جنوب اصفهان و به تدریج در بخش هایی از کرمان، هرمزگان و خراسان جنوبی بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، پس فردا (چهارشنبه 30 آبان) فعالیت سامانه بارشی با شدت کمتر در برخی نقاط استان های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی پیش بینی ...

[ مشاهده متن کامل سامانه بارشی جدید امشب وارد ایران می شود جهان نیوز ]