گلایه خانواده شهیده فاجعه منا از کم کاری دستگاه های اجرایی

دریافت خبر : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۶
در آیین رونمایی از مستند «رؤیای مرجان» و کتاب «کعبه بوی بهشت می دهد» که با موضوع زندگی شهیده فاجعه منا ساخته شده است، خانواده شهیده فاجعه منا از کم کاری دستگاه های اجرایی گلایه کرد.

به گزارش مشرق؛ آیین رونمایی از مستند «رؤیای مرجان» و کتاب «کعبه بوی بهشت می دهد» که به زندگی شهیده مرجان نازقلیچی فرماندار اسبق بندر ترکمن و از شهدای فاجعه منا می پردازد با حضور خانواده شهید، اعظم سادات حسینی نویسنده کتاب و محسن اسلام زاده سازنده مستند در مجتمع فرهنگی اسوه برگزار شد.
در ابتدای این برنامه مهینه نازقلیچی خواهر شهیده نازقلیچی با قرائت متنی در ارتباط با شهدای حادثه منا گفت: مشیت الهی بر این قرار گرفت که به دست ظالمان و منحرفان آل سعود، در منا و سرزمین ابراهیم (ع) و اسماعیل (ع) در کنار عده زیادی از مسلمانان، خواهر عزیز ما به شهادت برسد و تا همیشه تاریخ الگویی برای مسلمانان جهان و ایران و قوم ترکمن و شهادتش چراغ روشنی در مقابل دیدگاه همه مردم باشد.
وی در ادامه با اشاره به علاقه مندی ویژه این شهیده اهل تسنن به خاندان اهل بیت (ع) به ویژه حضرت زهرا (س) گفت: محبت این شهیده به خاندان اهل بیت (ع) به ویژه حضرت زهرا (س) به قدری خالصانه و ماندگار بود که در تشرف خود به حج عمره در سال ۹۲، حج خود را به نیابت از سیدی از سلاله رسول خدا (ص) یعنی رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای ...

[ مشاهده متن کامل گلایه خانواده شهیده فاجعه منا از کم کاری دستگاه های اجرایی مشرق نیوز ]