بیانیه دفتر جهانگیری درخصوص هیات مدیره شرکت نیشکر هفت تپه

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱
در پی انتشار مطالبی در شبکه های اجتماعی،فضای مجازی و برخی از سایت های خبری مبنی بر انتساب فامیلی اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر،هفت تپه به معاون اول رئیس جمهور، دفتر اسحاق جهانگیری تکذیبیه ای منتشر کرد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت در پی انتشار مطالبی در شبکه های اجتماعی ، فضای مجازی و برخی از سایت های خبری مبنی بر انتساب فامیلی اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر ، هفت تپه به معاون اول رئیس جمهور، دفتر اسحاق جهانگیری تکذیبیه ای منتشر کرد.
متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
به دنبال انتشار گسترده مطلبی سراسر کذب در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و برخی از سایت های خبری مبنی بر انتساب فامیلی اعضای هیأت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه به معاون اول محترم رئیس جمهور، نکات زیر به آگاهی ملت شریف ایران به خصوص کارگران پرتلاش و زحمتکش این شرکت می رسد:
۱- هرگونه انتساب نسبی و فامیلی اعضای هیأت مدیره شرکت مذکور به جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور قویاً تکذیب می شود، چرا که اساساً ایشان خواهرزاده هایی با نام خانوادگی «اسدبیگی» ندارند. 
۲- خط مشی کاری و اصول مدیریتی جناب آقای دکتر جهانگیری از ابتدا تاکنون، مؤید این نکته اساسی است که ایشان هیچگاه توصیه ای برای بستگان خود نکرده و نمی کنند. 
۳- روشن است که تخریب چهره مسئولان نظام ...

[ مشاهده متن کامل بیانیه دفتر جهانگیری درخصوص هیات مدیره شرکت نیشکر هفت تپه مشرق نیوز ]