تنوع موضوع فیلمنامه «گشت پلیس» برایم جذاب بود

جهان نیوز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۲
مهرداد خوشبخت گفت: تنوع موضوع فیلمنامه برایم جذاب بود و فکر می کنم برای بینندگان علاقمند به داستان های پلیسی هم جذاب خواهد بود.

به گزارش جهان نیوز ، مهرداد خوشبخت کارگردان در خصوص سریال پلیسی «گشت پلیس» و تجربه مجدد سریال سازی برای تلویزیون گفت:مدت زیادی نیست که از سریال سازی دور شده ام.آخرین سریالم به نام «غیرعلنی» با ژانری طنز و در ارتباط با انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو سال پیش برای تلویزیون ساختم.
وی پیرامون ویژگی های فیلمنامه بیان کرد: طرح اولیه فیلمنامه «گشت پلیس» خوب بود و به موضوعات نسبتاً جدیدی درباره فعالیت های پلیسی پرداخته بود.
خوشبخت افزود:جذابیت اصلی فیلمنامه در این بود که قصه کلی داستان، ماجرای آلیس و پخش مواد مخدر یا همان «گُل»، به خصوص در مدارس بود و پس از آن در مسیر قصه اصلی به پرونده های کوچک پلیس هم رسیدگی می شد.
کارگردان «گشت پلیس» گفت: تنوع موضوع برایم جذاب بود و فکر می کنم داستان «گشت پلیس» برای بینندگانی که علاقمند به داستان های پلیسی هستند هم جذاب خواهد بود.
خوشبخت در خصوص ساخت سریال هایی با ژانر های مختلف اعم از پلیسی در مقایسه با فیلم ها و سریال های کشور های خارجی که از حساسیت زیادی برخوردار است، گفت: قاعدتا امکاناتی که ما در ایران داریم از امکانات کشور های خارجی کمتر است که مهمترین آن هزینه است. سریال های ما بازار های بین المللی ندارند بنابراین نمی توانیم برای آن ها هزینه های هنگفت کنیم و باید این موضوع را هم در نظر گرفت که تلویزیون نیز پول زیادی ندارد. بودجه «گشت پلیس» نیز میان ناجی هنر و تلویزیون تقسیم شده بود.
این کارگردان در پایان گفت: سعی ما بر این بود که با حداکثر امکانات موجود، سریال قابل قبولی بسازیم که از این بابت از عوامل تولید و تهیه کننده آقای پروینی برای تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز ...

سرخط اخبار