با ترک معروفات باورهای اسلامی مورد هجمه قرار می گیرد

دریافت خبر : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
با ترک معروفات باورهای اسلامی مورد هجمه قرار می گیرد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز گفت: جوانان آینده سازان کشورند و اگر باورهای دینی را در قلب پاک خویش بپرورانند، هادیان جامعه خواهند بود.

سرهنگ پاسدار علی محبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز در گفتگو با خبرنگار بسیج در نیمروز با اشاره به این مطلب که امر به معروف و نهی از منکر بر همه مسلمین واجب است، گفت: امر به معروف و نهی از منکر دو صفت از صفات خداوند است که این دو قطعا نه مرگ انسان را نزدیک می کنند و نه از رزق و روزی انسان کم می کند.
وی افزود: کسی که امر به معروف کند، در واقع پشت و تکیه گاه مؤمنین را محکم و استوار می گرداند و کسی که نهی از منکر می کند؛ بینی فاسقان را با این عمل به خاک ذلت می مالد.
محبی تصریح کرد: دین اسلام سعادت بشر را برعهده دارد و احکام زندگی اجتماعی افراد را در نظرگرفته است، و گاه به احکام اجتماعی بیشتر از احکام فردی توجه کرده است، اسلام به این نکته تاکید دارد که سلامت فرد از سلامت جامعه جدا نیست، بنابراین با طرح نظارت عمومی، یا امر به معروف و نهی از منکر، امید به آینده ای درخشان و به دور از فساد را در دل ها می پروراند و ترک این دو امر مهم را موجب گرفتاری مردم می داند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز با اشاره به این مطلب که اسلام یک قانون کلی در قرآن مطرح کرده که همه را به جهاد ...

[ مشاهده متن کامل با ترک معروفات باورهای اسلامی مورد هجمه قرار می گیرد بسیج نیوز ]

آخرین اخبار استانها